Įgaliotasis atstovas Lietuvoje:

UAB “Interlux IVD”

Gamintojas:


www.conceiveplus.com 

SASMAR Sprl
40-42 rue de l'Association
B-1000. Briuselis, Belgija

Vaisingumo gelis, kliniškai patikrintas FDA

Kliniškai patikrintas vaisingumo lubrikantas „Conceive Plus“ dėl savo unikalios sudėties yra visiškai saugus naudoti kada tik prireikia. Tai patvirtino FDA (USA Food and Drugs Administration – JAV Maisto ir vaistų administravimo agentūra).
FDA pagrįstai laikoma griežčiausia medicininių priemonių sertifikavimo institucija visame pasaulyje, o jos išvada „FDA cleared“ de facto yra saugumo ir efektyvumo sinonimas. Daugiau informacijos apie FDA rasite čia.
„Conceive Plus“ sukurtas ypatingai: jame subalansuoti elektrolitai ir pH, švelnus ir saugus net itin jautriems spermatozoidams. Tai vienintelis makšties gelis, praturtintas Ca2+ ir Mg2+  jonais, kurie yra svarbūs ląstelių gyvybingumui  ir apvaisinimo procesui.
Kitos medžiagos gelio sudėtyje: vanduo, hipromeliozė (sukurta specialiai akių lubrikantų gamybai – suteikia slidumo), glicerolis (natūralus ingredientas, identiškas makšties gleivėms), natrio divandenilio fosfatas (akių lašų sudėtinė dalis), metilparabenas (natūralus iš mėlynių ekstrakto pagamintas, konservantas, neleidžiantis aplinkos bakterijoms daugintis produkte).
Sudėtyje nėra: EDTA (medžiagos, surišančios kalcio ir magnio jonus, kaip kontraceptiniuose lubrikantuose), natrio hidroksido (labai pavojingo, dažno produkto pagrindo), nonoksinolo 9 (medžiagos, žudančios spermatozoidus), rūgščiųjų polimerų (medžiagų, žudančių spermatozoidus), hormonų.
Šį švelnų vaisingumo gelį visiškai saugu naudoti net jei ir neketinate pastoti!

Archyvas