Įgaliotasis atstovas Lietuvoje:

UAB “Interlux IVD”

Gamintojas:


www.conceiveplus.com 

SASMAR Sprl
40-42 rue de l'Association
B-1000. Briuselis, Belgija

DUK 1. Ar gelis „Conceive Plus“ yra saugus?
 2. Kas yra nevaisingumas?
 3. Ar tikslinga, norint pastoti, lytiškai santykiauti ovuliacijos metu?
 4. Kas įtakoja vaisingumą?
 5. Kodėl reikia naudoti lubrikantus?
 6. Kokios makšties sausumo priežastys?
 7. Kaip susiję makšties sausumas ir pastojimas?
 8. Kokio amžiaus moterys dažniausiai susiduria su makšties sausumo problema?
 9. Kaip partnerės makšties sausumas veikia vyrą?
 10. Kaip kūno masės indeksas  (KMI) įtakoja pastojimą?
 11. Ar galima “Conceive Plus” naudoti kaip paprastą lubrikantą?
 12. Kiek laiko rekomenduojate naudoti Conceive Plus?

Ar gelis „Conceive Plus“ yra saugus?
CP sukurtas ypatingai: jame subalansuoti elektrolitai ir pH, švelnus ir saugus net itin jautriems spermatozoidams. Tai vienintelis lubrikantas praturtintas Ca 2+ ir Mg2+  jonais, kurie yra svarbūs ląstelių gyvybingumui  ir apvaisinimo procesui. Šį švelnų gelį visiškai saugu naudoti kasdien, net jei ir neketinate pastoti!

Kas yra nevaisingumas?
Nevaisingumas – negalėjimas pastoti, kai partneriai gyvena normalų lytinį gyvenimą ir nenaudoja kontraceptinių priemonių vienus metus. Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis pasaulyje kas šešta pora susiduria su vaisingumo sutrikimais, t.y. apie 10-15% šeimų. Negali pastoti pakartotinai dar 10-25% porų, jau turinčių vaiką. Epidemiologinių tyrimų duomenimis, Lietuvoje yra apie 50 tūkst. nevaisingų šeimų. Kasmet jų padaugėja dviem tūkstančiais.

Ar tikslinga, norint pastoti, lytiškai santykiauti ovuliacijos metu?
Dėl fiziologinių pokyčių normalaus menstruacinio ciklo metu didžiausia tikimybė pastoti yra likus 2 dienoms iki ovuliacijos. Yra žinoma, kad oocitas yra gyvybingas iki 24 val. po ovuliacijos, o spermatozoidų gyvybingumas išlieka net  7 dienas po ejakuliacijos, o kartais ir ilgiau. Taigi, esant retiems lytiniams santykiams, pastojimo galimybė labai maža. Jei lytiniai santykiai yra retesni nei kartą per savaitę, tikimybė pastoti per  6 mėnesius sudaro tik 17%.
Specialiai pasirinktas lytinių santykių laikas ovuliacijos metu yra netikslingas, nes nustatant tikslų ovuliacijos laiką gaunama 2-3 dienų paklaida, be to toks planavimas gali sukelti stresą.

Kas įtakoja vaisingumą?
Vaisingumą įtakoja moters amžius, alkoholio vartojimas, rūkymas, vaistai, narkotinių medžiagų, vaistų vartojimas, kūno svoris ir kiti veiksniai.

Kodėl reikia naudoti lubrikantus?

Lubrikantus (specialius gleivinę sutepančius preparatus) rekomenduojama naudoti dėl makšties sausumo, kad nebūtų pažeista makšties sienelė ir lytiniai santykiai nebūtų skausmingi, teiktų  daugiau malonumo.

Kokios makšties sausumo priežastys?
Makšties sausumą sąlygoja per maža moteriškų hormonų (estrogenų) koncentracija organizme, itin dažni lytiniai santykiai, stresas, šalutinis vaistų poveikis, amžius ir kt.

Kaip susiję makšties sausumas ir pastojimas?
Beveik trys iš keturių bandančių pastoti porų teigė turinčios problemų dėl makšties sausumo, kuomet lytiniai santykiai tampa skausmingi, nemalonūs, kartais net pažeidžiama makšties sienelė arba iš viso vengiama lytinių santykių.  „Conceive Plus“ makšties gelis šią problemą išsprendžia.

Kokio amžiaus moterys dažniausiai susiduria su makšties sausumo problema?
Makšties sausumu skundžiasi įvairaus amžiaus moterys.  Didžiausią vaidmenį vaidina estrogenų trūkumas. Maitinančių (18-35 m. amžiaus) moterų kraujyje cirkuliuoja mažas kiekis estrogenų, todėl, ilgai maitinant, makšties gleivinė sausėja. Jaunos moterys (20-40 m. amžiaus), kurios gydosi nuo endometriozės arba gimdos miomų estrogenų kiekį organizme mažinančiais vaistais, taip pat dažnai kreipiasi į ginekologą dėl makšties sausumo.

Kaip partnerės makšties sausumas veikia vyrą?
Lytinio gyvenimo nepilnavertiškumas turi neigiamą psichologinę įtaką ir vyrui. Lytinių santykių metu varpa, nors jos oda yra stipresnė negu makšties gleivinės, taip pat gali būti pažeista. Fizinis ir psichologinis diskomfortas gali paskatinti vyro impotenciją, atšaldyti poros santykius.  

Kaip kūno masės indeksas  (KMI) įtakoja pastojimą?
Yra žinoma, kad antsvoris neigiamai veikia galimybę pastoti, bet atkreipkite dėmesį, kad per mažas svoris – taip pat. Savo kūno masės indeksą galite apskaičiuoti pagal formulę KMI = svoris (kg) padalintas iš ūgio (m) kvadratu. Jei KMI mažesnis nei 25 balai, kūno svoris yra normalus. Jei didesnis – turite antsvorio.

Ar galima “Conceive Plus” naudoti kaip paprastą lubrikantą?
Taip galima. Lubrikantas saugus, nes sudetyje neturi EDTA, natrio hidroksido, nonoksinolo 9, rūgščiųjų polimerų, hormonų ir kt. žalingų  medžiagų. Jei nenorite pastoti, svarbu pasirūpinti kontracepcija!

Kiek laiko rekomenduojate naudoti Conceive Plus?
Gamintojas ir gydytojai rekomenduoja Conceive Plus naudoti iki vienerių metų bandant natūraliai pastoti. Jei per metus nepavyksta natūraliai pastoti, jau reikėtų kreiptis į gydytojus.

Klauskite

*Pažymėti laukai yra privalomi.